قطعات تلویزیون شهری
بی شک یکی از مهم ترین مسولیت های تولیدکنندگان و فروشندگان تلویزیون شهری مهیا سازی و به کاربردن قطعات با کیفیت است.هر کالای صنعتی اعم از تلویزیون شهری جهت قرار گرفتن در بهترین درجه کیفیتی خود نیازمند استفاده از قطعات با کیفیت است.
به عنوان مثال یکی از مهم ترین قطعات تلویزیون شهری ماژول است

 تلویزیون شهری ایندور
درباره تقسیم بندی های تلویزیون شهری و انواع مختلف آن پیش تر مفصلا صحبت کرده ایم،در یک نگاه اجمالی تلویزیون های شهری دارای دو نوع اصلی هستند.که تلویزیون شهری آوتدور و تلویزیون شهری ایندورنام برده میشوند، که در این مقاله ما قصد در بررسی نوع ایندور آن داریم.

 تلویزیون شهری آوتدور
در ادامه مقاله پیشین میخواهیم یکی دیگر از انواع تلویزیون شهری یعنی تلویزیون شهری آوتدور یا خارج سالن را معرفی و شرح دهیم.
بعد از گذشت چند سال از پیشرفته تکنولوژی تلویزیون شهری و تولید ده ها نوع آن برای شرایط مکانی متفاوت و .... هنوز هم یکی از منحصر به فرد ترین نوع آن که زبان زد جهانیان بوده تلویزیون شهری آوتدور است.

 لامپ های ال ای دی تلویزیون شهری
در اصل ال ای دی ها یا همان دیود های نوری نوعی دستگاه نیمه هادی هستند که با انتقال جریان های الکتریکی ازخود باعث ایجاد و قابل روئیت شدن نور میشوند. این نور ها با طول موج های متفاوت بسته به رنگشان تولید تصویر میکنند.به طور مثال ال ای دی قرمز رنگ با طور موج 700 نانومتر و و رنگ آبی با طول موج 400 نانومتر .

 تعرفه تبلیغات در تلویزیون شهری
عمدتا هر عملی که هدف آن معرفی و دیده شدن یک محصول،خدمات و یا امکانات باشد تبلیغات خطاب میشود که روند آن در زندگی روزمره و در اثر تعامل با اجتماع محقق میشود.اگر بخواهیم به پیشینه و تاریخ تبلیغات نگاه کنیم اولین تبلیغات در حدود چهار هزار سال قبل از میلاد مسیح از طریح ارتباطات بیانی یا نوشتاری بین انسان ها شروع شده است.

 

شرکت فرا تجارت زردکوه، تولید کننده، وارد کننده و مجری نصب انواع تلویزیون شهری و تابلو روان از معروف ترین و محبوب ترین برندهای جهانی در بازار ایران است. مفتخریم با اجرای بیش از 4500 پروژه موفق در سراسر کشور، با سابقه ای درخشان و رضایتمندی مشتریان بسیار، در خدمت شما هموطن گرامی باشیم. هدف ما: سه سال گارانتی بی‌قید شرط (به استثناء ضرب دیدگی) و ده سال خدمات پس از فروش مدیر عامل شرکت فرا تجارت زرد کوه : مهندس صادق زارع فارسانی...

ما اینجا هستیم:

تهرانــ | خیابان ستارخان | روبروی برق الستوم | پلاک 754

  02144385245

  02144385905

09124792213

 info@ledpanelco.com

 

تمامی حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به فرا تجارت زرد کوه می باشد. Copyright © 2020 ledpanelco.com

 

طراحی سایت توسط هلدینگ دیاکو