تعرفه تبلیغات در تلویزیون شهری
عمدتا هر عملی که هدف آن معرفی و دیده شدن یک محصول،خدمات و یا امکانات باشد تبلیغات خطاب میشود که روند آن در زندگی روزمره و در اثر تعامل با اجتماع محقق میشود.اگر بخواهیم به پیشینه و تاریخ تبلیغات نگاه کنیم اولین تبلیغات در حدود چهار هزار سال قبل از میلاد مسیح از طریح ارتباطات بیانی یا نوشتاری بین انسان ها شروع شده است.

و تا امروز به یکی از گسترده ترین و پرتب و تاب ترین بازار های ارتباطی است،به طوری که در این روز ها تقریبا همه کسب و کار ها اعم از کوچکترین و جزئی ترین تا سرمایه گذاری های عظیم وپر هزینه از تبلیغات برای همه گیر شدن کالا و یا خدمات خود استفاده میکنند.برخی با یک آگهی جزئی و بدون هزینه بر روی شبکه های مجازی تبلیغات خود را ثبت میکنند،برخی دیگر از بزرگترین و پر بازتاب ترین نوع تبلیغات استفاده میکنند،مثلا تبلیغات در تلویزیون شهری.علت قرار گرفتن تلویزیون شهری به عنوان برترین و بزرگترین راه تبلیغات تحقیقات چندین ساله محققان در این زمینه است.نصب تلویزیون شهری در پر تردد ترین نواحی شهر باعث شده هر تبلیغ پخش شده در صفحه نمایش آن به چشم هزاران نفر بخورد. دیده شدن اصل اول تبلیغات است و تلویزیون شهری در همین پایه فعالیت میکند .
تعرفه تبلیغات در تلویزیون شهری بسته به شهر و ناحیه نصب تلویزیون شهری متفاوت است،مثلا در کلان شهر هایی مانند تهران و اصفهان قیمت ها در تبلیغ به طور میانگین چند برابر شهرستان های دیگر است.
پس یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی تعرفه تبلیغات در تلویزیون شهری محل نصب است،عوامل دیگری مانند نوع آگهی،زمان پخش،تعداد دفعات تکرار آگهی،ابعات تلویزیون شهری و....نیز بر محاسبه قیمت آگهی تاثیردارد.
-راهای استفاده از تبلیغات شهری :
1-خرید تلویزیون شهری
2-اجاره تلویزیون شهری
3-همکاری با کانون های تبلیغاتی
دانستن تعرفه تبلیغات در تلویزیون شهری شامل گزینه های اول ودوم نمیشود زیرا شما مالکیت موقتی یا داعم تلویزیون شهری هستید .اما در گزینه آخر یعنی همکاری با کانون های تبلیغاتی این امر صدق میکند.کانون های تبلیغاتی با صاحبان تلویزیون که گاهی ارگان ها و شهرداری ها هستند گاهی هم افراد معمول هستند قرارداد میبندد و تبلیغات صاحبان مشاغل را بر روی آن ها پخش میکنند.حال این کانون های تبلیغاتی هستند که تعرفه تبلیغات بر روی تلویزیون شهری را مشخص میکنند.
تبلیغات خود را از راه های وسیع به چشم بینندگان برسانید.ال ای دی پانل برند برتر تلویزیون شهریی در ایران 09124792213

 

شرکت فرا تجارت زردکوه، تولید کننده، وارد کننده و مجری نصب انواع تلویزیون شهری و تابلو روان از معروف ترین و محبوب ترین برندهای جهانی در بازار ایران است. مفتخریم با اجرای بیش از 4500 پروژه موفق در سراسر کشور، با سابقه ای درخشان و رضایتمندی مشتریان بسیار، در خدمت شما هموطن گرامی باشیم. هدف ما: سه سال گارانتی بی‌قید شرط (به استثناء ضرب دیدگی) و ده سال خدمات پس از فروش مدیر عامل شرکت فرا تجارت زرد کوه : مهندس صادق زارع فارسانی...

ما اینجا هستیم:

تهرانــ | خیابان ستارخان | روبروی برق الستوم | پلاک 754

  02144385245

  02144385905

09124792213

 info@ledpanelco.com

 

تمامی حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به فرا تجارت زرد کوه می باشد. Copyright © 2020 ledpanelco.com

 

طراحی سایت توسط هلدینگ دیاکو