تلویزیون شهری آوتدور
در ادامه مقاله پیشین میخواهیم یکی دیگر از انواع تلویزیون شهری یعنی تلویزیون شهری آوتدور یا خارج سالن را معرفی و شرح دهیم.
بعد از گذشت چند سال از پیشرفته تکنولوژی تلویزیون شهری و تولید ده ها نوع آن برای شرایط مکانی متفاوت و .... هنوز هم یکی از منحصر به فرد ترین نوع آن که زبان زد جهانیان بوده تلویزیون شهری آوتدور است.

تلویزیون شهری آوتدور به عنوان رسانه ای فراگیردر صنعت تبلیغات کمک به برقراری ارتباط میان صاحبان کسب و کار و مصرف کنندگان نهایی یا حتی واسطه ای در جامعه میکنند.
محاسن و کاربردهای این نمایشگر های صنعتی خارج سالن برتری آنها را نسبت به انواع دیگر رقم میزند،حال چندی از این محاسن را بیشتر میشناسیم.
ضد آب بودن تلویزیون شهری آوتدور:
ضد آب بودن برای کالاهایی ماننده تلویزیون شهری آوتدورکه در تعامل مستقیم با عوامل محیطی ماننده باران و برف قرار دارند بسیار با اهمیت است.یکی از اصلی ترین تفاوت های بین تلویزیون شهری خارج سالن و داخل سالن هم درهمین نکته است.نمایشگرهای شهری را میتوانید بدون هیچ نگرانی از سوختگی پیکسل دراثر ورود آب،اتصالی سیم کشی ها،قطع شدن برق و مشکلات این چنینی نخواهید داشت.در ماژول های نمایشگر های آوتدورعامل محافظت کننده ای به نام ماسک ماژول وجود دارد.الزام وجود ماسک ماژول در نصب های خارجی تلویزیون های شهری باعث عدم ورود هر گونه عوامل خارجی از جمله قطرات باران یا گرد های هوا میشود.
روشنایی بالا تلویزیون شهری آوتدور:
میزان روشنایی تلویزیون شهری که گاها شدت نور یا پرتاب نور نیز خطاب میشود بیشتر در تلویزیون هایی که در بیرون از سالن نصب میشود اهمیت دارد.زیرا در داخل سالن نور حاصل از صفحه نمایش تلویزیون غالب بر نور محیط بوده و هیچ چالشی برای نگه داشتن کیفیت تصویر وجود ندارد.اما در تلویزیون های خارج سالن این موضوع کاملا برعکس عمل میکند.در فضایی که این نوع نمایشگر ها نصب میشود نور زیادی وجود دارد.اماکنی مانند داخل میادین،بزرگراها ، استودیوم ها ورزشی و...در زمان هایی از روز مثلا در وسط ظهر نور آفتاب مستقیم بر روی صفحه تلویزیون تابیده میشود.اینکه صفحه نمایش تلویزیون شهری در این شرایط تصویر با کیفیت و واضح خود را نگه دارد خود نیازمند داشتن شدت نور بسیار بالا است.میزان اهمیت این مشخصه به اندازه ای است که ملاک تایین کیفیت تلویزیون شهری آوتدور با آن سنجیده میشود.
زاویه دید گسترده تلویزیون شهری آوتدور:
زاویه دید نیز یکی از مباحث تایین کننده کیفیت در نمایشگر های خارج سالن است.زیرا این نوع تلویزیون ها اغلب در فضا هایی نصب میشوند که نه تنها روباز هستند بلکه اطراف آن ها نیز باز است.پس بیننده از چند جهت اطراف تابلو تا فواصل چندین متری هم میتوانند بر تصویر پخش شده بر روی نمایشگر اشراف داشته باشد .اما در صورتی که زاویه دید این تلویزیون ها به قدر کافی گسترده باشد. تلویزیون شهری ال ای دی پانل با در نظر داشتن تمامی این شاخصه در جهت تولید بهترین تلویزیون های شهری خارج می کوشد.ال ای دی پانل یرند برتر تلویزیون شهری در ایران 09124792213

 

شرکت فرا تجارت زردکوه، تولید کننده، وارد کننده و مجری نصب انواع تلویزیون شهری و تابلو روان از معروف ترین و محبوب ترین برندهای جهانی در بازار ایران است. مفتخریم با اجرای بیش از 4500 پروژه موفق در سراسر کشور، با سابقه ای درخشان و رضایتمندی مشتریان بسیار، در خدمت شما هموطن گرامی باشیم. هدف ما: سه سال گارانتی بی‌قید شرط (به استثناء ضرب دیدگی) و ده سال خدمات پس از فروش مدیر عامل شرکت فرا تجارت زرد کوه : مهندس صادق زارع فارسانی...

ما اینجا هستیم:

تهرانــ | خیابان ستارخان | روبروی برق الستوم | پلاک 754

  02144385245

  02144385905

09124792213

 info@ledpanelco.com

 

تمامی حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به فرا تجارت زرد کوه می باشد. Copyright © 2020 ledpanelco.com

 

طراحی سایت توسط هلدینگ دیاکو